Atskuri

Atskuri to jedna z najstarszych miejscowości w Gruzji. Leży w południowej części kraju między Borzomi i Akhalcikhe. W okolicach Atskhuri do dziś można odnaleźć pozostałości wielu zabytków historycznych, do których można dotrzeć w ramach organizowanych przez nas wycieczek konnych.

Atskhuri leży na granicy Parku Narodowego Bordżomi-Kharagauli i stanowi bardzo dogodne miejsce wypadowe do konnego zwiedzania jego terenu. Członkowie naszego Stowarzyszenia zaproponują Państwu tu wedle życzenia wycieczki kilkugodzinne lub kilkudniowe o dostosowanym do państwa możliwości stopniu trudności.

Organizujemy tury dla grup do 7 osób. Jesteśmy pewni, że wycieczki sprawią państwu dużą przyjemność, dzięki charakterystycznemu klimatowi okolic Atskuri i możliwości cieszenia się dziką przyrodą.

Dato Maisuradze

Kvabiskhewi
Języki: gruziński
Tel : +995 557 231 722
Oferuje wycieczki konne jedno i wielodniowe, między innymi na ścieżki #6 na terenie Bordżomsko-Karagaulskiego Parku Narodowego i w dolinie Kwabischewi. Możliwe są jedno lub kilkudniowe wycieczki konne na górę Samecchwareo i górę Lomi a także zwiedzanie zabytków historycznych i sakralnych. Oferuje możliwość samodzielnego wybrania szlaku turystycznego. Chętnych uczy jazdy konnej w stylu kaukaskim. Oprócz wycieczek konnych oferuje wycieczki kwadrycyklami i zakwaterowanie we własnym hotelu rodzinnym.

Nugzari Aitsuradze

Atskuri
Języki: gruziński, rosyjski
Tel.: +995 555 259 355, +995 551 916 237
www.nickandgeorge.ge
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu turystyki. Oferuje wycieczki konne i samochodowe. Jest możliwość zorganizowania konnej wycieczki na trasach #2 i #3 na terenie Bordżomsko-Karagaulskiego Parku Narodowego. Usługa obejmuje również zakwaterowanie gości we własnym hotelu. Obsługuje wycieczki konne dla osób indywidualnych i grup do siedmiu osób. Oferuje noclegi dla grup maksymalnie dwudziestoosobowych

Merab Mumladze

Atskuri
Języki: gruziński, rosyjski
Tel.: +995 592 946 533
Posiada wieloletnie doświadczenie w turystyce konnej. Organizuje wycieczki dla osób indywidualnych i grup do siedmiu osób. Pomaga przy poszukiwaniu noclegu.

Cennik wycieczek:

1 godzina – 25 GEL
1 dzień – 60 GELProjekt „Rozwój turystyki konnej i budowa lokalnej sieci partnerstwa w społecznoœciach wiejskich okolic Borżomi w Gruzji” jest finansowany w ramach programu Polskiej Pomocy Rozwojowej 2013.