Bakuriani

Bakuriani to znany kurort narciarski w południowej Gruzji, leży w górach na wysokości 1700 m n.p.m. Dzięki ukształtowaniu powierzchni i mikroklimatowi kurort posiada ogromny potencjał turystyczny. Nasi specjaliści pomogą Państwu zwiedzić ten piękny region z wykorzystaniem koni we wszystkich porach roku. Stosownie do Państwa życzeń zorganizujemy wycieczki na terenie Bakuriani i w okolicy.

Proponujemy przejażdżki konne w terenie o różnym stopniu trudności, oraz przejażdżki sankami lub bryczką. Dzięki dogodnemu terenowi i naszemu wieloletniemu doświadczeniu organizujemy również bezpieczne przejażdżki dla dzieci.

Czas trwania wycieczek zależy od życzenia naszych gości, mogą on zająć od kilku godzin do kilku dni. Naszą specjalnością jest nauka jazdy konnej w stylu kaukaskim. Obsługujemy grupy do 8 osób.

Oferta wycieczek

Okolice Bakuriani (długość wycieczek od 1h do 2 dni)

Członkowie Stowarzyszenia:

Kote Khachaturiani

Bakuriani
Języki: gruziński, rosyjski
Tel.: +995 593 120 289
Proponuje zarówno krótkie, urokliwe przejażdżki dla rodzin z dziećmi, jak również kilkugodzinne lub kilkudniowe ekstremalne, pełne przygód wycieczki dla młodzieży i dorosłych. Zaprasza także na rajdy bryczką, a zimą - na saniach. Prowadzi naukę jazdy konnej w stylu kaukaskim. Obsługuje grupy do ośmiu osób. Pomaga w poszukiwaniu kwater.

Irakli Tsuriashvili

Bakuriani
Języki: gruziński, rosyjski
Tel.: +995 551 865 019
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu turystyki konnej. Organizuje kilkudniowe wycieczki. Oferuje przejażdżki bryczką, a zimą na saniach. Obsługuje grupy do ośmiu osób. Pomaga w poszukiwaniu kwater.

Cennik wycieczek:

1 godzina - 25 GEL
1 dzień - 100 GELProjekt „Rozwój turystyki konnej i budowa lokalnej sieci partnerstwa w społecznoœciach wiejskich okolic Borżomi w Gruzji” jest finansowany w ramach programu Polskiej Pomocy Rozwojowej 2013.